Våre veksthuskontorer

11.04.2012 (Oppdatert: 03.04.2017) ,  Jan Ferstad

Rådgivingskontorer som driver rådgivning innen veksthus

 

Vestfold
Gjennestadtunet 83
3160 Stokke

Liv Knudtzon, teamleder
930 43 950
Epost knudtzon@nlr.no

Astrid Sigaard Andersen
902 73 528
Epost sigaard.andersen@nlr.no

Anders Sand (økonomi, energi)
Tlf. 915 99 683
Epost sand@anders.no  

 

Buskerud
Foss gård
Stokkeveien 4
3403 Lier

Kontoret er tidvis bemannet av
Astrid Sigaard Andersen
902 73 528
Epost sigaard.andersen@nlr.no

 

Rogaland
Særheim
Postvegen 212
4353 Klepp st.

Annichen Smith Eriksen
913 86 624
Epost Annichen.Smith.eriksen@nlr.no

 

Hordaland
Landbrukstunet Kompetanse
Fanavegen 245
5244 Fana

Magne Berland
920 43 557
Epost berland@nlr.no

 

Trøndelag
Mære landbruksskole
Mæresvegen 163
7710 Sparbu

Gunnar Larsen
957 69 993
Epost larsen@nlr.no

 

 

Alle rådgivere og kontorer under
NLR Viken kan du finne her