Liv Knudtzon

Teamleder Veksthus
Potteplanter og plantehelse

930 43 950
liv.knudtzon@nlr.no

Grønt Fagsenter
Gjennestadtunet 83
3160 Stokke

IMG 6310

Astrid S. Andersen

Agurk, salat,
økologisk
krydderurter
dyrkningsmedier

902 73 528

astrid.sigaard.andersen@nlr.no

Foss gård
Stokkeveien 4
3403 Lier

IMG 6354 2

Magne Berland

(Sykemeldt)

Snittblomster, sommerblomster,
vekstregulering, salat og gjødsling

920 43 557
magne.berland@nlr.no

Langedalen 118
5212 Søfteland

IMG 6323 2

Annichen Smith Eriksen

Biologisk- og kjemisk plantevern

913 86 624
annichen.smith.eriksen@nlr.no

Særheim
Postvegen 212
4353 Klepp st.

IMG 6327 2

Sara Brunborg Jakobsen

Produksjonsrådgiver tomat og agurk

45447713
sara.jakobsen@nlr.no

Særheim
Postvegen 211, 4353 Klepp Stasjon

Sara 4

Marta Bielecka

Rådgiver veksthus

92500650
marta.bielecka@nlr.no

Grønt Fagsenter
Gjennestadtunet 83
3160 Stokke

Marta2